Zmrzlinu pojmenovali po ledním medvědovi

V roce 1949 se poprvé v obchodech objevila zmrzlina Polárka. Jméno dostala podle populárního mláděte ledního medvěda, který byl jako první na světě odchován v Pražské Zoologické zahradě. Před několika lety se zmrzlina Polárka z obchodů vytratila. Ale naštěstí ne napořád. Od letošního roku si opět můžeme zmrzku s obrázkem ledního medvěda koupit.

Polárka plánuje velký návrat. Nabídne nejen tradiční výrobky, ale i čtyři nové řady, ve kterých představí nové zmrzlinové dobroty. Určitě je na co se těšit, protože všechno to bude dost HOGO FOGO a EŇO ŇUŇO (to jsou jména dvou nových zmrzlin Polárka). Pojďme se na poláirkovou nabídku podívat podrobněji.

 

MODERNÍ ŘADA

Moderní řada Vás bezpochyby zaujme svým mladistvým hravým vzhledem a barvami. Vychutnat si můžete zmrzliny nabité svěžestí a ovocem, klasické kornouty nebo tvarohové nanuky. V nabídce je i zmrzlina s cool žvýkačkovou příchutí, kterou ocení především děti.

 

KOMPLET SORTIMENT:

SMOOTHIE 55 ml (MANGO nebo MALINA) – Šťavnatá svěží zmrzlina nabitá ovocnou  chutí, která obsahuje minimálně 30 % ovoce. Popularita smoothie je stále větší a větší, a tak není divu, že tento trend dorazil i mezi zmrzliny.

EŇO ŇUŇO 55 ml – Originální zmrzlina s cool žvýkačkovou příchutí. Modré a zelené barvy je docíleno zcela přírodní cestou – modrou barvu zmrzlině propůjčila řasa spirulina, co se týče zelené polevy, té bylo docíleno díky chlorofylu.

 

MALINOVKA/CITRONÁDA 105 ml – Osvěžující vodové zmrzliny připravené dle receptury tradičních českých limonád.

POLÁRKA TVAROHOVÁ 60 ml – Tradiční zmrzlina plná tvarohu (min. 50 %), zalitá v kakaové polevě

POLÁRKA JAHODOVÁ S TVAROHEM 60 ml – Tvarohová zmrzlina, která obsahuje minimálně 50 % mražených jahod

 

PREMIUM ŘADA

Luxusnější řada výrobků Polárka je typická především černým a elegantním designem. Nabízí prémiové nanuky HOGO FOGO, ale také několik větších, spíše rodinných balení zmrzlinových dortů.

 

SORTIMENT:

HOGO FOGO TRIPPLE 88 ml (MALINA nebo KARAMEL) – Prémiová malinová nebo karamelová zmrzlina s dvojitou polevou a malinovým nebo karamelovým toppingem uprostřed.

HOGO FOGO 120 ml (MANDLE) – Poctivá porce vanilkové zmrzliny s kakaovou polevou se sekanými mandlemi

DORT Z POLÁRKY 800 ml (JAHODA/SMETANA nebo ČOKOLÁDA/LÍSKOVÝ OŘÍŠEK) – Naprostá novinka mezi zmrzlinami. Velký dort odkazuje na motto zmrzlinové speciality 60. let … DORT Z POLÁRKY – DÁREK NAD DÁRKY

POLÁRKÁČ 900 ml (VANILKA nebo KAKAO) – Tradiční polárkový dort v moderním pojetí. Vychutnat si ho můžete ve velkém rodinném balení.

 

RETRO ŘADA

Retro řada se graficky navazuje na původní grafiky zmrzlin Polárka. Hlavním motivem celé řady je eskymačka, která byla tolik typická i pro původní obaly této značky. Stejně tak i zmrzliny v této řadě jsou tradiční.

 

SORTIMENT:

DUO 480 ml (VANILKA/KAKAO) – Originální dvoubarevný kakaovo-vanilkový snack

RUSKÁ ZMRZLINA 180 ml (SMETANA nebo ČOKOLÁDA) – Tradiční smetanová nebo čokoládová zmrzlina s oplatkou Vás přenese do dětství

POLÁRKÁČEK 45 ml – Vanilková zmrzlina je tou pravou nostalgií

KOKOSINO 45 ml – Zmrzlina, kterou si můžete pamatovat z dob minulých, Vás unese na exotické vlně kokosu

 

ZMRZLINOVÝ DORT 615 ml (VANILKA nebo ČOKOLÁDA) – Klasický polárkový dort ve vaničce, jak ho všichni známe

 

ZORBA

Můžete si vychutnat ZORBA ZMRZLINU 500 ml s jogurtem řeckého typu s medem a mandlemi, která byla inspirovaná stejně dobrým jogurtem řeckého typu ZORBA. Její poctivá jogurtová chuť v kombinaci se sladkým medem a křupavými mandlemi Vám jistě učaruje.

V této řadě se zatím nachází pouze jeden výrobek, ale do budoucna se určitě uvažuje o rozšíření této řady.