Opravte své panství

Včera jsme se v Herní sérii podívali na Albion. Dnes vám chci představit moji asi nejoblíbenější hru za poslední dobu. Je na mobilní telefony a můžete tedy hrát například na cestách. Je dostupná i offline. Jedná se o Matchington Mansion.

 

 

 

Hru vydala společnost Firecraft studios. Vydala pouze tuto jednu hru a další není v dohledu. Sami o sobě tvrdí, že jsou: “A small team with a big crush on puzzle games and huge passion to create them!”, tedy v češtině “malý tým s velkou oblibou v puzzle hrách a velkou láskou k jejich tvoření”. Okolo celé společnosti se váže tajemství, jelikož nemá ani kancelář a pouze tři lidé tvrdí, že v ní pracovali.

 

Cílem hráče je dělat levely, kdy musí sesbírat určitý počet předmětů. V tom mu pomáhají různé bonusy nebo eventy ve hře. Každý level má určitý počet táhnutí, který nemůžete překročit. Za vyhraný level získáte hvězdičky, které následně investujete do úprav a předělávání svého panství.

 

Hra mě velmi baví, hodí se na delší cesty nebo i na čekání na zastávce nebo v čekárně. Můžete si ji zahrát bez připojení a ani nevyužívá tolik baterky. Mohu tedy jedině doporučit.