Apríl-den bláznů

Výsledek obrázku pro april fools day

 

 

Jak asi všichni víme, dnes je 1. dubna což znamená apríl. Tento den je už od 16. století spojen s různými vtípky a žerty. Proto se dnešnímu dni v amerických zemích přezdívá „April fool’s day“ neboli „Den bláznů“.

 

Tento den je povolením pro mírně škodolibé lidi, kteří si rádi z někoho vystřelí. Mám tu pro vás pár tipů na vtípky, díky kterým se na vás naštve spoustu lidí, ale užijete si to.

1.Pasta na zuby. I když se to nemusí zdát pasta na zuby je velice užitečná, když chcete někoho napálit. Můžete ji například natřít ze                         spoda všech klik u dveří tak, aby nebyla vidět a aby se o ní vaše oběť zašpinila. Také jí můžete přidat do oreo sušenek místo původní                       bílé náplně a ostatní si na nich velice pochutnají. Nebo s ní naplnit některý oblíbený krém vaší kamarádky.

                 2.Dále můžete vzít prázdný obal od oblíbeného jídla vašich kamarádů a napsat do něj nějaký provokativní vzkaz a to samé třeba s                           krabicí od mléka nebo čaje…

                 3.Pokud váš chytrý telefon ovládá funkci ovladače k vaší televizi můžete ostatním libovolně pozastavovat pořady co si tam pustí. A z                         vlastní zkušenosti tohle je za mě asi ten nejlepší způsob jak ostatní vytočit…

Toto by byly asi ty (pro mě) nejlepší a nejjednodušší žerty, které vás zaručeně zabaví.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *