Tóny podzimu

A je to tady! Minulý týden, tedy 23. září byl první podzimní den a léto nám oficiálně skončilo, a jelikož podzim je mé nejoblíbenější roční období a miluji všechnu tu horkou čokoládu a teplé svetry, připravila jsem si pro vás několik tipů, jak si doma navodit tu správnou podzimní atmosféru a naladit se na tu pravou podzimní vlnu.

Začíná nové roční období a proto si jako první obměňte svůj šatník, toto tedy platí spíše pro dívky, ale když si uklidíte všechny šaty, tílka a kraťasy a vytáhnete huňaté svetry, podzimní kabáty, šály a džíny hned vám do pokoje vstoupí kousek té podzimní atmosféry. Dalším tipem je: vytvořte si svůj vlastní podzimní playlist s vašimi oblíbenými písničkami, které vám budou podzim připomínat a budete je moct poslouchat například cestou do školy nebo do práce. Podzimní atmosféru, ale tvoří hlavně spousta maličkostí, které vám udělají každý deštivý den radost, jako je čtení knih nebo sledování oblíbeného seriálu.

Já si ráda ke čtení zapálím pár svíček, které mi provoní celý pokoj, a rozsvítím si k tomu pár světélek, které můžete rozvěsit vlastně kamkoli, a udělají učiněné zázraky. Můžete si také zajít do kavárny a ochutnat dýňovou kávu, ostružinovou horkou čokoládu nebo si doma jednoduše udělat vanilkový čaj, záleží jen na tom, co máte rádi.  Ale hlavně dělejte to, co vás činí šťastnými, najděte si třeba více času na cvičení, hraní na hudební nástroje nebo vaření. Přeji vám krásný podzim.