Fotogalerie: Na hudebním festivalu United Islands of Prague se sešli muzikanti, skejťáci i parkouristi

Výsledek obrázku pro United Islands of Prague

United Islands of Prague je mezinárodní hudební festival, který se konal ve dnech 22. 6. a  23. 6. v Praze v Karlíně. Na akci bylo možné potkat jak české hudebníky a kapely, jako je například Vypsaná fixa, tak také ty zahraniční, pro mnoho Čechů i neznámé, jako je třeba Arcane Roots. 

Celý festival byla ohromná akce, na kterou se sjelo nejen mnoho velmi známých českých i zahraničních kapel a muzikantů, ale také spousta začínajících a méně známých hudebníků.  Celý festival byl pestrý a zajímavý nejen pro milovníky hudby, kteří se přišli pokochat svou oblíbenou kapelou na živo, ale i pro děti a lidi, které moc hudba neláká. Po celém Karlíně se dala najít zábava jakéhokoli druhu od kol a švihadel pro mladší účastníky po kávu a čaj nebo jiné nákupy pro starší návštěvníky. Velice zajímavý byl  parcour, který předváděly mladší děti, ale i přes jejich nízký věk byly jejich salta a další kousky neuvěřitelné. Kromě toho tam bylo možné ochutnat také spoustu dobrot, jako například různé závitky a mnoho dalšího.

Na akci jste mohli potkat také českého bubeníka a zpěváka Davida Kollera, který je známý nejen jako sólista, ale také jako člen kapely Lucie. Dále byla na programu například belgická kapela pod názvem Normann, která letos zahrála na festivalu Eurosonic.

Dalším festivalovým lákadlem se stalo jídlo. Celý festival nabízel veliké množství nejen českých pochutin, ale i asijských závitků a mnoha dalšího. Festival byl veden ve velmi příjemném duchu a doporučuju ho příště navštívit i vám.